Przeskocz do treści

Festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie wspólnie ze Stowarzyszeniem Rodzicielstwa Zastępczego Mark Clayton Jerseys ?NASZE GNIAZDO? zaprasza wszystkie rodziny zastępcze do udziału w festynie z okazji DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO.

Dzień new carolina panthers Jerseys Rodzicielstwa Zastępczego jest to polskie święto obchodzone 30 maja (od 2006 roku). W tym roku obchodzimy go dnia 2 new carolina panthers Jerseys czerwca. Impreza odbędzie się na Mark Clayton Jerseys boisku wholesale carolina panthers Jerseys women gminnym w Choczewie i rozpoczyna się o godz. 11.00. Zakończenie festynu przewidziane jest na godz. 15.00. Organizatorzy Buster Posey Jerseys przygotowali dla uczestników wiele ciekawych atrakcji, w Quinten Rollins Jerseys tym  blue neon carolina panthers Jerseys konkursy z nagrodami.

Dla osób mających wholesale carolina panthers Jerseys women trudności z dojazdem Buster Posey Jerseys zorganizowany będzie transport blue neon carolina panthers Jerseys autokarem. Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu prosimy skontaktować się z Panią Katarzyną Surynowicz pod numerem telefonu 672 ? 40 ? 63 Quinten Rollins Jerseys wew. 16 w terminie do 28 maja 2012r.

Serdecznie zapraszamy!!!