Przeskocz do treści

KONKURS DLA DZIECI Z RODZIN ZASTEPCZYCH I PLACÓWEK OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH Z TERENU POWIATU WEJHEROWSKIEGO PN „WAKACJE MOICH MARZEŃ”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Authentic Sam Koch Jerseys w Wejherowie ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci z rodzin zastępczych i z placówek opiekuńczo ? wychowawczych z cheap custom carolina panthers Jersey terenu powiatu wejherowskiego pn.?Moje wakacje?.

Przewiduje się następujące Freddie Freeman Jerseys kategorie wiekowe i formy prac konkursowych:

  • KATEGORIA PLASTYCZNA pod nazwą ?Pocztówka z wakacji? dla dzieci w wieku od 6 do carolina panthers Jerseys at walmart 12 carolina panthers Jersey schedule 2017 roku życia ? praca plastyczna wykonana w dowolnej technice w formacie minimum A4 na temat ulubionych miejsc odwiedzonych w wakacje. Praca może być ciekawie opisana na Authentic Sam Koch Jerseys odwrocie.
  • KATEGORIA FOTOGRAFICZNA pod nazwą ?Wakacje w obiektywie?
    dla dzieci w wieku od 13 do 18 roku życia, zdjęcie wykonane w formacie minimum 13x18. Praca może Freddie Freeman Jerseys być ciekawie opisana na załączonej kartce.
  • KATEGORIA LITERACKA pod nazwą ?Opowieści z wakacji? dla dzieci w wieku od 6 do 18 roku życia ? opowiadanie na temat wakacji napisane w programie komputerowym.

Prace należy składać osobiście lub nadsyłać pocztą (w odpowiednio zabezpieczonej przesyłce) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 sierpnia 2012r. na cheap custom carolina panthers Jersey adres:

Powiatowe carolina panthers Jerseys at walmart Centrum Pomocy Ray Nitschke Jerseys Rodzinie, 84 ? 200 Wejherowo, ul. Sobieskiego carolina panthers Jersey schedule 2017 279A

Prace złożone po terminie nie będą rozpatrywane i nie zostaną zwrócone uczestnikom.  Po upływie Ray Nitschke Jerseys terminu składania prac zostanie sporządzony protokół określający liczbę złożonych prac. Regulamin konkursu dostępny tutaj.