Przeskocz do treści

Pegaz 2010” w obszarach A, C i E – realizacja w 2011 rok

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie Nate Solder Jerseys informuje, iż od dnia 1 sierpnia do dnia 22 sierpnia br. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku przyjmuje wnioski w ramach programu ?Pegaz 2010? w obszarach:

Obszar A ? pomoc w zakupie i montażu oprzyrządowania do samochodu,

Obszar C ? Nate Solder Jerseys pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym wraz z dodatkowym wyposażeniem Jonnu Smith Jerseys umożliwiającym jego właściwą Jonnu Smith Jerseys eksploatację, wynikającą z rodzaju i zakresu baltimore ravens Jerseys for kids niepełnosprawności adresata baltimore ravens Jerseys for kids programu,

Obszar E baltimore ravens Jersey - marshall yanda ? pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B.

Jednocześnie Fundusz zastrzega, że warunkiem Kyle Murphy Womens Jerseys podejmowania decyzji finansowych w ramach programu jest uzyskanie zgody Ministra Finansów oraz baltimore ravens Jersey - marshall yanda opinii sejmowej komisji ds. budżetu na przesunięcia środków w planie finansowym PFRON na 2011 r.

Szczegółowe informacje dotyczące programu, jak również formularze wraz z załącznikami Kyle Murphy Womens Jerseys niezbędne do wypełnienia w celu aplikowania do programu dostępne są na stronie michael oher baltimore ravens Jersey Funduszu oraz w Oddziałach michael oher baltimore ravens Jersey PFRON.