Przeskocz do treści

Szkolenie „Wychowywania dziecka z FASD”

W dniach 7 ? baltimore ravens Jersey aliexpress 8 maja 2011 roku w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie odbyło się 16 godzinne szkolenie dla 30 rodzin Omri Casspi Youth Jerseys zastępczych z terenu Powiatu Christian Fischer Jerseys Wejherowskiego.  kids baltimore ravens Jerseys Szkolenie poprowadził dr Krzysztof baltimore ravens Jersey aliexpress Liszcz z firmy AKSJOMAT z Torunia.

Podczas szkolenia rodziny zapoznały się kids baltimore ravens Jerseys m.in. z zagadnieniami dotyczącymi skutków  spożywania alkoholu przez rodziców w czasie ciąży, Omri Casspi Youth Jerseys zaburzeniami neurobehawioralnymi u dzieci z FASD, objawami płodowego zespołu alkoholowego i sposobami ich zapobiegania, oraz z doborem programu umożliwiającym Christian Fischer Jerseys usprawniania dziecka z FASD.

Podczas spotkania rodzice mieli możliwość omówienia problemów związanych z Authentic Archie Manning Jerseys wholesale baltimore ravens Authentic Archie Manning Jerseys Jerseys unboxing własnymi wholesale baltimore ravens Jerseys unboxing dziećmi borykajacymi się z problematyką poruszoną na szkoleniu, a także pozyskali wskazówki do pracy wychowawczej z dziećmi z FASD.

Kolejne spotkanie z rodzinami zastępczymi dotyczące problemów dzieci z FASD odbędzie się w dniach 21 ? 22 maja 2011 roku i będzie prowadzone w formie warsztatów.

[nggallery id=20]