Przeskocz do treści

DZIEŃ DZIECKA W CEGIELNI W RZUCEWIE

W dniu 1 czerwca 2015 r. w Cegielni w Rzucewie nad Zatoką Pucką zorganizowany został Dzień Dziecka dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu wejherowskiego oraz dzieci z pieczy zastępczej MOPS w Gdyni. Organizatorami imprezy były osoby prywatne z ogromną chęcią zrobienia "czegoś dobrego".

Dzięki magicznej atmosferze, z widokiem na Zatokę w otoczeniu przyrody, dzieci przeniosły się w zaczarowany świat bajki. Specjalnie dla nich wystąpił Teatr Czwarte Miasto z przedstawieniem o Dyziu Marzycielu.

Organizatorzy zapewnili dzieciom wyśmienitą zabawę i opiekę animatorek, które malowały dzieciom twarze i paznokcie. Najmłodsi puszczali bańki mydlane oraz uczestniczyli w grach i konkursach z nagrodami, między innymi w konkursie wokalnym i sportowym. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali ugoszczeni zupą, hot-dogami, ciastem, muffinkami, napojami i watą cukrową.

Wydarzenie to pod każdym względem było przygotowane profesjonalnie. Wszyscy zadowoleni, ale z żalem spowodowanym końcem zabawy, wrócili wynajętym przez organizatora autokarem do swoich domów.

Serdeczne podziękowania za możliwość uczestniczenia w Dniu Dziecka w Cegielni Rzucewo kierujemy do organizatorów oraz kierownictwa Zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej MOPS w Gdyni.

Skip to content