Przeskocz do treści

KONKURS „Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie informuje, iż rusza II edycja ogólnopolskiego konkursu "Miłość z podbitym okiem – listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie", pod honorowym patronatem marszałek sejmu RP Ewy Kopacz.

Celem konkursu jest wsparcie ofiar przemocy domowej, zachęcanie do aktywnego sprzeciwu wobec niej oraz przełamywanie stereotypów na temat przemocy w rodzinie, która nadal jest w Polsce traktowana jak temat tabu.

Osoby, które doświadczyły przemocy osób bliskich i poradziły sobie z problemem, zostały zaproszone do przedstawienia osobistego świadectwa w formie pracy pisemnej. Nadesłane na konkurs prace zostaną ocenione przez kapitułę konkursu. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a następnie opublikowane.

Konkurs adresowany jest do pełnoletnich osób z całej Polski.

Prace konkursowe będą przyjmowane do 10 maja 2013 r. Prace należy nadsyłać wraz z oświadczeniem akceptacji regulaminu konkursu, na adres: Biuro Poselskie Elżbiety Radziszewskiej, ul. Słowackiego 13, 97-300 Piotrków Trybunalski, z dopiskiem "Miłość z podbitym okiem".

Regulamin konkursu oraz wzór oświadczenia dostępny jest na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Regulamin konkursu (PDF - 93KB)

Wzór oświadczenia (PDF - 75KB)

Skip to content