Przeskocz do treści

KONKURS DLA DZIECI Z RODZIN ZASTEPCZYCH I PLACÓWEK OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH Z TERENU POWIATU WEJHEROWSKIEGO PN „WAKACJE MOICH MARZEŃ”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie ogłasza konkurs dla dzieci z rodzin zastępczych i z placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu powiatu wejherowskiego pn. "Moje wakacje".

Przewiduje się następujące kategorie wiekowe i formy prac konkursowych:

  • KATEGORIA PLASTYCZNA pod nazwą "Pocztówka z wakacji" dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Praca plastyczna wykonana w dowolnej technice, w formacie minimum A4, na temat ulubionych miejsc odwiedzonych w wakacje. Praca może być ciekawie opisana na odwrocie.
  • KATEGORIA FOTOGRAFICZNA pod nazwą "Wakacje w obiektywie"
    dla dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 18 lat, zdjęcie wykonane w formacie minimum 13x18. Praca może być ciekawie opisana na załączonej kartce.
  • KATEGORIA LITERACKA pod nazwą "Opowieści z wakacji" dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Opowiadanie na temat wakacji napisane na komputerze.

Prace należy składać osobiście lub nadsyłać pocztą (w odpowiednio zabezpieczonej przesyłce) w nieprzekraczalnym terminie do 24 sierpnia 2012 r. na adres:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, 84-200 Wejherowo, ul. Sobieskiego 279A.

Prace złożone po terminie nie będą rozpatrywane i nie zostaną zwrócone uczestnikom. Po upływie terminu składania prac zostanie sporządzony protokół określający liczbę złożonych prac. Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Skip to content