Przeskocz do treści

SZLACHETNA PACZKA WRĘCZONA!!!

W dniu 9 grudnia br.  jeden z naszych pracowników wraz z wolontariuszami, wybrał się do rodziny, dla której pracownicy PCRP przygotowywali paczkę. Zapraszamy do zapoznania się z relacją wolontariusza z wręczenia paczki.

Rodzina bardzo ucieszyła się z otrzymanych paczek. Jako pierwszy wszedł Darczyńca przebrany za św. Mikołaja i wręczył dzieciom prezenty. Rodzina prawdopodobnie pomyślała, że to wszystkie paczki które otrzymają. Gdy weszliśmy z pozostałymi,
nie mogli uwierzyć, że to wszystko dla nich. W pierwszej paczce, którą przyniósł
św. Mikołaj, Antoś znalazł nożyczki, które posłużyły mu do otwierania kolejnych prezentów. Czteroletni Antoś rozpakował samodzielnie wszystkie pudła, nie chciał pomocy rodziców. Mała Jagódka była zainteresowana tym, co robi jej brat i każdą maskotką. Rodziców cieszyło tak naprawdę wszystko - żywność, chemia, koce, pościele. Radość sprawiło im również to, co Darczyńca przygotował dla dzieci.
Przy otwieraniu paczek obecna była także babcia dzieci, która razem z rodziną przeżywała ich emocje. Jako wolontariusz chciałabym z całego serca podziękować Darczyńcy za włożenie ogromu sił i zaangażowania w stworzenie paczki dla tej rodziny. Przy otwieraniu prezentów każdemu udzieliły emocje, radość, wzruszenie z otrzymanych rzeczy. Myślę, że paczka pomoże rodzinie nie tylko materialnie, ale także da domownikom wiarę, że na świecie dobro istnieje i są ludzie, którzy lubią i chcą pomagać. Bardzo chciałabym podziękować za wszystko i życzyć wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Dobra robota!

 

 

Skip to content